Новини

Спорт

Чемпіонат України з пауерліфтингу завершився на Львівщині

Чемпіонат України з пауерліфтингу завершився на Львівщині

belpower.narod.ru

Чемпіонат України з пауерліфтингу завершився на Львівщині

Понеділок, 18 березня 2013, 15:55

Чемпіонат України з пауерліфтингу проходив в Бориславі з 12 по 15 березня, представники Львівщини на ньому здобули різні нагороди.

Про це Варіанти повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Цьогорічний чемпіонат України був відбірковим для участі у чемпіонаті світу з жиму лежачи 2013 року, який відбудеться 22-26 травня в м. Каунасі (Литва).

У складі збірної команди Львівської області у Бориславі змагалися 27 атлетів.

У загальнокомандній боротьбі збірна команда Львівщини виборола перше місце серед дівчат та юнаків, перше місце в командній боротьбі серед юніорів та друге місце – серед чоловіків.

У Бориславі успішно виступили представники наймолодшої вікової групи: хлопці та дівчата. Зокрема, вдало змагалася Соломія Яворська, яка з результатом в жимі лежачи 42,5 кг посіла 1 місце у ваговій категорії до 43 кг. Марія Ільницька, продемонструвавши 82,5 кг, посіла перше місце у ваговій категорії до 52 кг та перше місце в абсолютній першості.

Серед юнаків у ваговій категорії до 53 кг з результатом 85 кг яворівець Олександр Линда піднявся на першу сходинку п’єдесталу чемпіонату України. Також перше місце у ваговій категорії до 59 кг посів Ігор Дорохін з результатом 117,5 кг.

У ваговій категорії до 83 кг Олег Зінченко виборов перше місце з результатом 182,5 кг та другу сходинку в абсолютній першості серед всіх вагових категорій.

Андрій Стасів, продемонструвавши 115 кг, посів другу сходинку у ваговій категорії до 66 кг серед юнаків. Два представники Львівської області змагалися у ваговій категорії до 74 кг серед юнаків. З результатом 135 кг Роман Дорохінпосів друге місце, а Василь Трубієнко з результатом 130 кг - четверту сходинку загальноукраїнського рейтингу.

Віталій Захарко посів третє місце у ваговій категорії до 93 кг з результатом 142,5 кг.

Сім представників області змагалися в жимі лежачи серед юніорів.

У ваговій категорії до 53 кг Руслан Корчинський посів перше місце, продемонструвавши результат в жимі лежачи 120 кг.

Бориславський спортсмен Олександр Худа з результатом 130 кг виборов срібну медаль у ваговій категорії до 66 кг.

У ваговій категорії до 83 кг Іван Король з результатом 205 кг посів третє місце чемпіонату України з жиму лежачи, а Іван Посенко, продемонструвавши результат 162,5 кг, посів п’яте місце.

У ваговій категорії до 93 кг Андрій Дацко посів восьме місце.

Двоє спортсменів важких вагових категорій Богдан Нижник та Ігор Адамчук посіли третє та четверте місце у ваговій категорії до 105 кг з результатами 205 кг та 197,5 кг відповідно.

Вісім спортсменів львівської команди змагалися в жимі лежачи серед чоловіків.

Руслан Собкоу ваговій категорії до 74 кг з результатом 205 кг посів третю сходинку.

Роман Паньків у ваговій категорії до 83 кг виборов шосте місце, а ще один представник Львівської області Назар Жінчин у ваговій категорії до 74 кг посів одинадцяте місце.

Команда Львівської області поповнилася ще одним майстром спорту – цей норматив підкорився Михайлу Гамбашидзе, який посів шосте місце з результатом 227,5 кг.

Тріумфальним був виступ львівських важковаговиків Богдан Грицан виборов перше місце у ваговій категорії понад 120 кг з результатом 282,5 кг, а Михайло Невзоров посів четверте місце з результатом 245 кг.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.