Спорт

scu.org.ua

Четвер, 28 березня 2013, 17:20

Міні-футбольна збірна України розгромила Англію

Збірна України провела свій перший поєдинок у кваліфікації на ЧЄ-2014 проти збірної Англії в Туреччині, де переконливо перемогла.

Підопічні Євгена Ривкіна з перших хвилин зустрічі почали обстрілювати ворота англійців. Перший гол влетів у ворота Англії вже на 5-й хвилині.

До перерви наша національна дружина ще тричі вразила ворота суперника. Другий тайм не змінив малюнок гри, збірна Англії і далі продовжувала грати на контратаках.

Тільки під завісу зустрічі українці змогли відзначитися, тричі розписавшись у воротах Англії. Загальний рахунок зустрічі 7:0 на користь збірної України.