Новини

Соціум

Львівська облрада хоче створити портал для українців за кордоном

Львівська облрада хоче створити портал для українців за кордоном

vesillya.kiev.ua

Львівська облрада хоче створити портал для українців за кордоном

Четвер, 28 березня 2013, 19:22

Портал для підтримки освіти за кордоном хочуть створити на кошти Львівської обласної ради у цьому році в межах Регіональної програми співпраці із закордонними українцями, трудовими мігрантами та реемігрантами на 2013-2015 роки.

Це питання сьогодні, 28 березня, розглядалось під час спільного засідання постійних комісій з питань освіти та науки та комісії з питань євроінтеграції, транскордонного співробітництва та зв’язків з українцями за кордоном Львівської обласної ради, інформує кореспондент Варіантів.

Як зазначив під час засідання голова комісії з питань євроінтеграції Павло Хобзей, портал призначатиметься для розширення знань українців, що проживають за кордоном, зокрема школярів, про Україну. На ньому представлятимуть інформацію про українську історію, мову, літературу та географію.

За словами Хобзея, для початкової розробки проекту необхідно 14 тис. грн., які візьмуть із регіональної програми співпраці із закордонними українціями, однак пізніше потрібні будуть більші суми коштів для фінансування наповнення сайту контентом.

Розробку наповнення сайту планують покласти на спеціальні групи фахових вчителів, сказав Хобзей.

При цьому присутній на засіданні голова фракції НРУ у Львівській облраді Андрій Корнат зазначив, що перед затвердженням змін до програми слід проробити механізм фінансування заповнення сайту. За словами Корната, наразі не зрозуміло, хто, власне, отримуватиме зарплату.

Питання про затвердження програми розглядатимуть на сесії Львівської облради, яка відбудеться у вівторок, 2 квітня.


Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів: