Новини

Правоохоронні органи

На Львівщині ДАІ розпочне акцію «Автобус-2012»

На Львівщині ДАІ розпочне акцію «Автобус-2012»

Варіанти.net

На Львівщині ДАІ розпочне акцію «Автобус-2012»

Четвер, 10 травня 2012, 12:25

Із 14 травня на Львівщині співробітники Державної автомобільної інспекції розпочнуть реалізацію комплексу профілактичних заходів на пасажирському транспорті – «Автобус-2012», яка триватиме до 5 червня поточного року. Про це повідомляє прес-служба управління ДАІ у Львівській області.

«Автобус-2012» – це відпрацювання, спрямоване на попередження аварійності на пасажирському автотранспорті, посилення роботи щодо зміцнення транспортної дисципліни водіїв, підвищення технічної готовності автобусів, які залучаються до перевезення людей, особливо під час перевезення організованих груп дітей до місць відпочинку.

Під час цих заходів на Львівщині співробітники ДАІ прискіпливіше перевірятиме пасажирських перевізників і водіїв автобусів під час перевезення пасажирів. Слід зауважити, що найпоширенішими видами автопригод за участю автобусів є наїзди на пішоходів, на перешкоду, на стоячий транспорт.

Крім того, у межах «Автобуса-2012» перевірять технічний стан транспорту під час його експлуатації. Особливу увагу приділятимуть перевірці справності аварійних виходів, чи правомірно встановлене газове обладнання та додаткові місця для сидіння. Також, перевірятимуть справність гальм та рульового обладнання.

Крім того, співробітники ДАІ перевірятимуть, чи водії автобусів зберігають транспорт на території стоянок, чи проводиться перевірка технічного стану перед виїздом на лінію, чи проходять медичний огляд водії.

Статистика свідчить, що водії автобусів доволі часто є порушниками Правил дорожнього руху, що призводить до дорожньо-транспортних пригод. Зокрема, за чотири місяці 2012 року на Львівщині за участю автобусів сталося 10 дорожньо-транспортних пригод, під час яких дві людини загинуло, а 42 – отримали травми.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.