Новини

Новини

Криміногенна ситуація у Львові стабільна – близько 20 злочинів щодня

Криміногенна ситуація у Львові стабільна – близько 20 злочинів щодня

kolo.poltava.ua

Криміногенна ситуація у Львові стабільна – близько 20 злочинів щодня

Вівторок, 3 квітня 2012, 15:45

Криміногенна ситуація у Львові стабільна, рівень злочинності невисокий – 550-600 злочинів щомісяця – зазначив під час прес-конференції начальник Львівського міського управління міліції Сергій Зюбаненко.

За його словами, ситуація у Львові не найгірша. Він привів до прикладу Полтаву, де з населенням 300 тис. чоловік щомісяця відбувається приблизно 400 злочинів.

«Загальний криміногенний стан у місті стабільний, але мене турбують злочини проти особистості – розбої, крадіжки. Відсоток їхнього розкриття 70–75%. Але це пояснюється тим, що реєструють усі заяви, які мають ознаки злочину» - зазначив Сергій Зюбаненко.

Він також підсумував, що найменше злочинів стається в Галицькому районі Львова, найбільше – в Сихівському. Щодо останнього, то за словами головного міліціонера, це пояснюється специфікою району, адже він спальний.

Зазначимо, за даними управління статистики Львівської області, упродовж 2011р. органи внутрішніх справ області зареєстрували 16,3 тис. злочинів (без урахування злочинів, зареєстрованих податковоюміліцією), що на 4,9% менше, ніж у 2010р. Із загального числа зафіксованихкримінальних проявів більше третини складають тяжкі та особливо тяжкі злочини, кількість яких становила 5,7 тис. випадків.

Основна частина злочинів вчинена у містах і селищах міського типу – 12,2 тис. випадків (74,8%), у тому числі у Львові зареєстровано 6,7 тис. випадків (41,3% від загальної кількості злочинів)

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.