Спорт

ogo.ua

Середа, 10 квітня 2013, 16:26

“Енергія” отримала 7 голів у матчі проти “Урагану”

Сьогодні міні-футбольний клуб “Енергія” поступився франкіському “Урагану” з рахунком 2:7 у Львові.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Перший удар по воротах “Енергія” завдали на 50 секунді, щоправда м’яч пролетів повз рамку воріт. Весь перший тайм команди обмінювалися атаками, але не приносили голів.

Перший м’яч в сітці вболівальники побачили на 4-ій хвилині другого тайму. У воротах Кардаша розписався “ураганівець” Сімка.

Щоправда, менш ніж за 20 секунд Максим Павленко зрівняв рахунок.

Після цього “Енергія” пропустила двічі. На 12-ій хвилині другого тайму львівська команда скоротила рахунок до одного голу - 2-3.

На 36  хвилині матчу “Ураган” знову забиває. Тож тренер “Енергії” Микола Сич випускає п’ятого польового гравця, через що львів’яни пропустили ще 2 голи.

А під кінець зустрічі, “Енергія” принесла сама собі гол, через непорозуміння у захисті.

Тож рахунок 2:7, і це вже п`ятий матч без перемог та другий поспыль програш з розромним рахунком.

Попередній матч між цими командами завершився з рахунком 3:1 на користь “Урагану”, а у домашньому матчі 10 січня львівські футзалісти перемогли з рахунком 4:1.

Нагадаємо, що 5 квітня “Енергія” програла харківському “Локомотиву” з рахунком 5:1.