ПАТ «ОКСІ БАНК»

Спорт

lviv-online.com

Понеділок, 15 квітня 2013, 01:49

"Політехніка" здобула четверту перемогу над "Хіміком" і пройшла у півфінал плей офф

Вчора, 14 квітня, "Політехніка-Галичина" перемогла у Львові "Хімік" у четвертому матчі серії з рахунком 76:56.

Після рівної боротьби в дебютній чверті, «леви», в складі яких Макл Лі відзначився 10 очками та 7 підбираннями, суттєво додали й, сильно провівши другу десятихвилинку, повели 34-23.

Незважаючи на те, що Владан Вукосавлевич незвично для себе перебував у тіні партнерів, «Галичина» виграла боротьбу за підбирання (27/16), домінуючи на щитах. Утім, сербський центровий нагадав про себе після великої перерви, плідно провівши третій і четвертий періоди, в ході яких перевага команди господарів сягала максимальних 26-ти очок.

Також Владан Вукосавлевич записав на свій рахунок 13 очок і 17 підбирань, оформивши 26-й дабл-дабл у сезоні та другий – у плей-офф. Крім того, у 12-му матчі із 43-х «бігмен» зібрав не менше 14-ти відскоків.

Відтак "Політехніка" проходить у півфінал плей офф, здолавши "Хімік" 4:0 у серії.

Нагадаємо, що у п'ятницю "Політех" переміг "Хімік" з рахунком 77:73.

Джерело : сайт Суперліги