Новини

Політика

"Батьківщина" та "Свобода" втрачають симпатії виборців на Львівщині

"Батьківщина" та "Свобода" втрачають симпатії виборців на Львівщині

4vlada.com

"Батьківщина" та "Свобода" втрачають симпатії виборців на Львівщині

Вівторок, 24 вересня 2013, 15:53

Порівняно з парламентськими виборами 2012 року, рейтинг партій "Батьківщина" та "Свобода" на Львівщині знизився, в той час як УДАРу - виріс.  

Такі дані були отримані в результаті соцдослідження центру "СОЦІОІНФОРМ", проведеного 1-16 вересня 2013 року.

Згідно з дослідженням, якби вибори до ВР відбувались найближчої неділі, то 29,8% опитаних проголосували б за "Батьківщину", 20,9% - за "Свободу", 20,8% - за УДАР і 2,1% за Партію регіонів. Не визначились 15,2% респондентів.

Водночас, якби найближчої неділі відбулися вибори до Львівської облради, то 28,3% опитаних віддали б свої голоси "Батьківщині", 21,7% "Свободі", 19,1% - УДАРу та 2,1% - Партії регіонів.

Політолог Анатолій Романюк зазначив, що, порівняно з парламентськими виборами минулого року, можна спостерігати зменшення рівня готовності голосувати за "Свободу" та "Батьківщину" та зростання готовності голосувати за УДАР.

Серед чинників, які вплинули на статистичні дані "Свободи" політолог, зокрема, виділив: активність партії на політичній арені та ті оцінки, які вона дає питанням, що виникають в політичному житті, частковий відхід від своєї радикальної позиції, а також критика партії у ЗМІ.

Він також додав, що на рівень підтримки партії впливає і рівень підтримки її лідера, а у Тягнибока він наразі не є високим.

Зниження рейтингів "Батьківщини" політолог пояснив складністю об'єднання "Батьківщини" та Фронту змін в єдину політичну силу, низьким рівнем підтримки Яценюка як нинішнього лідера партії.

Що ж до УДАРу, то, на думку Романюка, його рейтинг буде рости

"Кожні парламентські вибори призводять до появи нового "агента симпатій" виборців у Львівській області і всі ці агенти знаходяться у межах національно-демократичного табору", - сказав Романюк.

Наразі таким "агентом симпатій" на Львівщині, на його думку, і є УДАР.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів: