паралімпіада

sport-express.ua

П'ятниця, 14 березня 2014, 15:18

Українці здобули ще два золота на Паралімпійських іграх в Сочі

Сьогодні біатлоністи Олександра Кононова та Григорій Вовчинський вибороли для України ще дві золоті нагороди у заїзді на 12,5 км та 15 км відповідно.

Українська біатлоністка Олександра Кононова на Паралімпійських іграх у Сочі виграла золоту медаль у заїзді на 12,5 км. Олександра випередила суперницю Альону Кауфман лише 2,1 секунди.

Проте, Кононова впродовж гонки не закрила одну мішень.

В заїзді на 12,5 км сидячи Олена Юрковська здобула бронзу.

Наразі збірна України здобула 20 медалей в Сочі: 5 золотих, 5 срібних та 10 бронзових.

Також здобув золото біатлоніст Григорій Вовчинський в заїзді на 15 кілометрів стоячи.

Нагадаємо, лижні гонщиці Юлія Батенкова та Людмила Павленко здобули для збірної золото та срібло.

В перший день Паралімпійських ігор в Сочі, українська паралімпійська збірна на іграх в Сочі мала в активі 5 нагород і посідала третє місце в командному заліку.