Новини

Інфраструктура

перевізники

перевізники

ua.112.ua

Львівська міськрада перевіряє перевізників: одного водія буде звільнено

Середа, 14 травня 2014, 10:19

Працівники управління транспорту та зв’язку Львівської міськради продовжують проводити перевірки роботи автотранспортних підприємств міста. Перевіряють як бази підприємств, так і роботу окремих маршрутів.

Про це розповів начальник управління  Віктор Щир, передає прес-служба ЛМР.

Так, вчора, 13 травня, з 5:00 год. до 9:00 год перевіряли випуск на маршрути автобусів, які обслуговує ПАТ «Львівське АТП -14630».

«Зокрема, перевіряли, чи присутні лікарі, чи проводиться техогляд, санітарний стан автобусів, наявність касової книги, наявність квитків. Два автобуси перед випуском на маршрути довелось ще додатково мити.

Також буде звільнено водія цього підприємства, на нього є багато скарг від пасажирів. Підприємство готує подання на його звільнення, документи подано на погодження на засідання профкому», - розповів Віктор Щир.

За його словами, тривають перевірки і роботи окремих маршрутів щодо дотримання маршрутів та графіків руху, санітарного стану, поведінки водіїв, видачі квитків.

Нагадаємо, нещодавно, зважаючи на численні скарги пасажирів та результати перевірки, комунальне підприємство АТП-1 розірвало угоду оренди з водієм-власником автобуса, який працював на міському маршруті №29.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.