Новини

Політика

КА-226

КА-226

testpilot.ru

Львівська ОДА хоче віддати свій вертоліт на потреби армії

Середа, 24 вересня 2014, 11:52

Т.в.о. голови Львівської ОДА Юрій Турянський звернувся до Міністра оборони України Валерія Гелетея з пропозицією передати вертоліт КА-226, який знаходиться на “Львівському авіаремонтному заводі”, для потреб Міністерства оборони України.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

У своєму листі Турянський зазначив: «Враховуючи обмежений фінансовий ресурс в бюджеті на 2013-2014 роки, видатки на монтаж, утримання та обслуговування вертольота не були передбачені. Зважаючи на необхідність транспортування поранених внаслідок проведення антитерорестичної операції, обласна державна адміністрація пропонує передати вищезгаданий вертоліт для потреб Міністерства оборони України із прийняттям відповідної постанови Уряду».

Нагадаємо, 12 липня цього року ОДА вже зверталася з відповідним листом до Прем’єр-міністра України щодо передачі гелікоптера для потреб Міноборони через прийняття відповідного рішення Кабінету Міністрів України.

Додамо, що 12 березня Кабмін видав постанову про передачу вертольота КА-226 та трьох автомобілів зі складів Львівської митниці у власність швидкої допомоги Львівщини.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.