Спорт

ралі

telegraph.co.uk

Вівторок, 7 жовтня 2014, 11:52

На Львівщині завершився черговий етап чемпіонату України з ралі «XI Ралі Галіція»

ралі

3-5 жовтня 2014 року на території Сколівського та Миколаївського районів Львівської області відбувся VI етап чемпіонату України з гірських автоперегонів та IV етап чемпіонату України з ралі «XI Ралі Галіція».

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Головний суддя змагань, директор змагань – суддя національної категорії Сергій Єженков (м. Львів).

У змаганнях за першість України з гірських автоперегонів, які відбувались 3 жовтня ц.р. на Верецькому перевалі (Сколівський район) взяли участь 22 екіпажі кращих українських спортсменів-автомобілістів, демонструючи майстерність керування спортивним автомобілем та вміння контролювати себе в екстремальних ситуаціях.

У заліковій групі А 1 перше місце виборов Грабовецький Олександр (м. Львів), ІІ місце здобув Карман Олег (м. Львів), ІІІ місце посів Хорольський Артем (м. Київ).

У заліковій групі А 2 перше місце посів Захаров Дмитро (м. Львів), ІІ місце здобув Луцяк Михайло (м. Чернівці), ІІІ місце – Швець Данило (м. Львів).

У заліковій групі А 3 І місце виборов Німець Степан (Закарпатська обл.), ІІ місце посів Слезінський Олег (м. Львів), ІІІ місце здобув Єрохін Вадим (м. Київ).

Залікова група А 4 (Абсолют): І місце виборов Корзун Антон (м. Київ), ІІ місце отримав Хоміцький Юрій (м. Київ), ІІІ місце посів Ганджа Борис (м. Київ).

У заліковій групі А 9 К переможцем виявився Рудьковський Сергій (м. Київ).

5 жовтня ц.р. завершився IV етап чемпіонату України з ралі «XI Ралі Галіція». Змагання відбувалися на трьох спеціальних ділянках у Миколаївському районі Львівщини:
- перша спецділянка пролягала від села Тростянець до села Верин (протяжність траси 9 км).
- друга спецділянка пролягала: смт. Розділ – с. Стільське – с. Тростянець – с. Бродки – с. Красів (загальна довжина траси – 16,5 км).
- третя спецділянка пролягала: с. Стільське – м. Миколаїв – с. Красів (загальна довжина траси – 11,5 км).

У змаганнях з ралі змагалися 19 екіпажів.

Перше місце виборов екіпаж Петренко Володимир / Андрющенко Дмитро (м. Київ) на автомобілі Mitsubishi Lancer; друге місце посів екіпаж Хоміцький Юрій / Бондар Андрій (м. Київ) на автомобілі Subaru Impreza; третє місце виборов екіпаж Остапченко Іван (м. Київ) / Кузьмінов Юрій (м. Львів) на автомобілі Mitsubishi Lancer.