Новини

Політика

Тетяна Чорновол

Тетяна Чорновол

Чорновол прогнозує, що склад наступного парламенту зміниться кардинально

Вівторок, 21 жовтня 2014, 14:41

Тетяна Чорновол, кандидат в депутати Верховної Ради від партії «Народний Фронт» відвідала Львівщину.

Вона розповіла, яким бачить новий парламент та які завдання сьогодні стоять перед кандидатами-мажоритарниками.

Про це повідомила прес-служба партії.

«Наступний парламент буде інший. Він не буде до кінця відповідати вимогам Майдану, бо ми стали дуже великими максималістами. Але, повірте, він буде іншим, порівняно з нинішнім. Там не буде Іванющенка, не буде Ахметова, не буде цих найбільших ворогів. Туди пройде багато ідеалістів та романтиків. Світлих, які вірять в Україну, які за неї боролися ще на початку 90-х і навіть до 90-х. «Народний фронт» якраз акцентував на підборі таких людей. Я зараз їжджу країною і мені не соромно підтримувати наших кандидатів, бо вони - гідні люди.» - запевняє Тетяна.

Нагадаємо, що на парламентських виборах 2012 року Тетяна Чорновол балотувалась в народні депутати по 120 виборчому окрузі Львівщини. Сьогодні вона підтримує кандидата від «Народного фронту» на цьому ж окрузі Ярослава Гарасима. Свою позицію пояснює так: «Коли я цікавилася, що з моїм округом, мені сказали, що є такий претендент - Ярослав Гарасим. Це людина, яка була на Майдані, він їздив туди зі своїми студентами, був там у найскладніший час. Не кожен декан факультету в цій країні брав на себе таку відповідальність, робив такий рішучий крок. Таких було мало. Тому я віддаю належне пану Ярославу за його тодішню позицію і я знаю, що ця людина буде корисною країні.»

Кандидат зауважила, що першочерговим завданням депутата-мажоритарника є законотворчість в інтересах всієї України, а вже потім – в своєму окрузі. І, вирішуючи проблему села, потрібно підійти до неї так, щоб вирішити проблему по всій країні. Бо проблеми на різних округах дуже схожі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.