Новини

Соціум

кінологи

кінологи

dailylviv.com

На Львівщині зустріли "Галицьких левів"

Середа, 18 лютого 2015, 18:42

Сьогодні з АТО повернулись прикордонники кінологічного навчального центру оперативно-бойової прикордонної комендатури «Великі Мости».  

У зоні антитерористичної операції прикордонники з Львівщини «Галицькі леви» перебували  з вересня 2014 року по лютий 2015 року. Вони виконували бойові завдання в зоні розмежування з тимчасово окупованою територією України в Донецькій області. Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Під час урочистостей з нагоди повернення військових присутнім продемонстрували навички службових собак. Чотирилапі шукали вибухівку, наркотичні речовини, гранати і навіть міни. Проводили затримання злочинців і конвоювання затриманих. Також керівництво Кінологічного навчального центру запросило присутніх відвідати виставку, присвячену воїнам-афганцям та бойовим розрахункам  центру, які перебували у зоні проведення АТО.   На  урочистому мітингу перед прикордонниками виступив заступник голови Львівської облдержадміністрації Володимир Харчук.

Варто зазначити, що станом на сьогодні в зоні проведення АТО знаходяться ще дві оперативні бойові прикордонні комендатури Західного регіонального управління: «Львів» та «Мостиська», заміна яких буде відбуватися відповідно до затвердженого графіку.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.