Новини

Новини

Опозиція призупинить формування єдиного списку мажоритарників

Опозиція призупинить формування єдиного списку мажоритарників

image.tsn.ua

Опозиція призупинить формування єдиного списку мажоритарників

Вівторок, 10 квітня 2012, 12:55

Лідер партії «Фронт Змін», народний депутат з фракції НУ-НС Арсеній Яценюк зазначає, що у зв'язку рішенням Конституційного Суду щодо заборони одночасного балотування у народні депутати від партії та у мажоритарному окрузі опозиція призупинить формування єдиного списку своїх кандидатів у мажоритарних округах.

«Рішення Конституційного Суду знову зупинило процес формування єдиного списку мажоритарних кандидатів», - зазначив Яценюк.

При цьому він додав, що зараз опозиції доведеться переформатовувати весь свій список кандидатів-мажоритарників.

Він висловив переконання, що опозиція, незважаючи на скасування деяких норм закону, все одно домовиться про балотування єдиних кандидатів у мажоритарних округах, спостерігачів і взагалі переможе на виборах.

«Але я можу сказати, що рішення (КС) спрямоване проти опозиції», - сказав  Яценюк.

Сьогодні Конституційний Суд України оприлюднив прийняте 5 квітня рішення у справі щодо конституційності положень частини п'ятої статті 52, абзацу другого частини десятої статті 98, частини третьої статті 99 Закону України „Про вибори народних депутатів України".

Згідно з рішенням КС, одна й та сама особа не може одночасно балотуватися в загальнодержавному багатомандатному й одномандатному виборчих округах на виборах до Верховної Ради.

Джерело: УНІАН

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.