Новини

Соціум

привокзальний ринок

привокзальний ринок

Міськрада продовжує боротися з стихійною торгівлею у Львові

Середа, 8 квітня 2015, 17:00, Дар'я Авер'янова

Впродовж березня було складено 12 протоколів на основі рейдів місцями стихійної торгівлі у Франківському районі.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Спільно з правоохоронними органами, представники райдаміністрацій міста регулярно проводять рейди місцями стихійної торгівлі.

За словами заступника голови адміністрації з соціально-економічних та гуманітарних питань Ольги Трумеляк, уже кілька тижнів тривають перемовини з ТзОВ "Привокзальний ринок" щодо створення вільних місць для вуличних торговців, зокрема – з вул. Федьковича.

"Так, наразі домовились про створення місць для торговців овочами та фруктами на першому поверсі та молочними продуктами – на другому поверсі. Також ДТГО «Львівська залізниця» погодилась до Великодня розмістити на одній зі своїх стоянок квітковий ярмарок", - зазначає Ольга Трумеляк.

За її словами, місця на інших ринках – є. Однак, розташування біля Головного вокзалу селяни та перекупки вважають найбільш вигідним, тож переміщуватись – відмовляються, навіть незважаючи на штрафи. Найдієвішою службовець вважає роз’яснювальну роботу з мешканцями.

"Важливо, аби кожен розумів, що такі продукти знаходяться в повній антисанітарії. Якщо мешканці припинять купувати «з землі», стихійна торгівля зникне сама собою", - повідомила Ольга Трумеляк.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.