Новини

Партія регіонів

Тадей Едер обурився на анекдот, який переповіли «Варіанти»

Тадей Едер обурився на анекдот, який переповіли «Варіанти»

Варіанти.net

Тадей Едер обурився на анекдот, який переповіли «Варіанти»

Середа, 27 червня 2012, 12:45

Гендиректор Львівського оперного театру, голова фракції Партії регіонів у Львівській міськраді Тадей Едер обурився на анекдот, який переповіли «Варіанти» у статті Відродження об’єднало Костюка, Дубневичів і Юру Єнакієвського.

Про це йдеться у прес-релізі, розповсюдженому прес-службою ЛОО Партії регіонів.  

«Прочитаний матеріал мене дуже обурив, тому що описана у ньому ситуація абсолютно не відповідає дійсності, і хтось свідомо усе перекрутив», - наголошує Т. Едер.

Натомість хотілось би наголосити, що «Варіанти» попередили читачів про те, що викладена виданням історія – це не є реальність, а анекдот, який переповідають у Львові, коли мова заходить про хамовитий стиль поведінки голови Львівської ОДА Михайла Костюка.

У зв'язку з цим, дозвольте нагадати, що анекдот (фр. anecdote - байка; від греч. ?? ???????о? - неопубліковані, букв. «не видане») - фольклорний жанр, коротка смішна історія, зазвичай передається з уст в уста. Найчастіше анекдоту властиво несподівана розв'язка в самому кінці, котра і породжує сміх.

Анекдот може бути несмішним. Це може бути гра слів, різні значення слів, сучасні асоціації, що вимагають додаткових знань: соціальних, літературних, історичних, географічних і т. д. Анекдоти охоплюють практично всі сфери людської діяльності. 

Існують анекдоти про сімейне життя, політику. У більшості випадків автори анекдотів невідомі. Окремим напрямком сучасного анекдоту є «театральні байки», що стали анекдотами. Це розповіді про відомих діячів мистецтва, які, можливо, з ними відбулися, а, можливо, в чомусь вигадані.

Викладена Тадеєм Едером у прес-релізі реальна історія про прийом італійського посла і проблеми з музичним супроводом, які виникли під час цього прийому, лише підтверджує той факт, що історія, котру переповіли «Варіанти», є лише анекдотом.   

Редакція «Варіантів» засвідчує свою повагу і народну любов до Тадея Едера, проте із жалем констатує, що «спекулюють» і «використовують» його ім’я політики, які негідні цього робити.  

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.