Новини

Політика

військовослужбовці

військовослужбовці

ua.112.ua

Україна відмінила угоди про військове співробітництво з Росією

Четвер, 11 червня 2015, 10:57

В Україні вступила в силу денонсація угод з РФ про військове співробітництво.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Сьогодні, 11 червня, набирають чинності закони України "Про денонсацію угоди між урядом України і урядом Російської Федерації про співробітництво у військовій галузі".

Зокрема в Україні набирає чинності закон України "Про денонсацію угоди між Україною і РФ про співробітництво в галузі воєнної розвідки".

Також набув чинності закон України "Про денонсацію угоди між Кабінетом міністрів України та урядом Російської Федерації про взаємну охорону секретної інформації".

Крім того, набув чинності закон "Про денонсацію Угоди між урядом України і урядом Російської Федерації про організацію військових міждержавних перевезень та розрахунки за них".

Також набув чинності закон України "Про денонсацію угоди між урядом України і урядом Російської Федерації про транзит через територію України військових формувань Російської Федерації, які тимчасово знаходяться на території Республіки Молдова".

Нагадаємо, Верховна Рада денонсувала п'ять угод з РФ 21 травня 2015 року. Також нардепи визнали агресію Росії проти України та затвердили 20 квітня – початком її втручання та збройного нападу на Україну.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.