Новини

Політика

Володимир Марусяк

Володимир Марусяк

facebook.com

Радикал Марусяк тримає у банку понад 200 тис грн

П'ятниця, 23 жовтня 2015, 10:32

У 2014 році перший номер у списку від Радикальної партії Олега Ляшка до Львівської міськради Володимир Марусяк мав на рахунку у банку 208 048,95 грн, а члени його сім’ї – 208 164 грн.

Про це йдеться у його декларації про доходи, яка була подана до Львівської міської виборчої комісії.

У минулому році Володимир Марусяк, член Радикальної партії Олега Ляшка, юрист, займається індивідуальною практикою, задекларував 85 104 грн загального доходу. З цієї суми 65 850 грн він отримав від провадження підприємницької діяльності, а 19 254 грн – становили дивіденди та проценти.

Члени його сім’ї у 2014 році заробили 22 333,62 грн.

Із нерухомості у Марусяка – квартира площею 35 кв. м, а їздить радикал на Skoda Octavia 2012 року випуску. Його сім’я машини та квартири не має.

Фінансових зобов’язань у нього та членів його сім’ї немає.

Згідно з виборчим списком Радикальної партії Олега Ляшка, Володимир Марусяк є першим номером до Львівської обласної ради. Першим номером у списку партії до Львівської облради став завідувач кафедри Львівського університету «Бізнесу та Права» та заступник керівника Львівської організації Радикальної партії Олега Ляшка Юрій Візняк.

А ось кандидатом на мери Львова радикали висунули нардепа Віктора Галасюка.

Зазначимо, Львівська обласна територіальна виборча комісія опублікувала список кандидатів у депутати до Львівської обласної ради, а Львівська міська територіальна виборча комісія зареєструвала одинадцять претендентів на посаду мера Львова.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.