Юрій Протасов фінішував 5-м у класі на Rally Catalunya 2015

Цими вихідними завершився передостанній етап WRC, де виступив український екіпаж.

Юрій Протасов та Павло Черепін фінішували на 5-й позиції у заліку WRC 2.

Перед українцем фінішували 4 екіпажі на автомобілях Skoda Fabia підготовки R5.

На першій СД Протасов  програв лідеру заліку WRC 2 Nasser Al-Attiyah 4,3 секунди і займав 4 місце.

На СД 2 Протасов та Черпін фіншували 13-ми, але відрив від лідера класу складав 14, 6 сек.

На СД 5 українці фінішували третіми, але за підсумком пройдених спецділянок були шостими, програючи новому лідеру класу Pontus Tidemand менше хвилини.

На шостій спецділянці Юрій Протасов пошкодив автомобіль. На ewrc.results зазначено "broke a wheel rim".

Через поломку Протасов програв 3 хв 27,1 сек на спецділянці дистанцією менше 10 км. Перший день українці завершили на 9 позиції із відставання майже 5 хвилин від Pontus Tidemand.

Вже з десятої СД Протасов стабільно входив у ТОП-5 і добрався до 6-ї позиції заліку 2, але з таким відривом часу (+42.4 сек до найближчого суперника) українському екіпажу було би важко піднятися хоча б на одну позицію, якби не схід Eric Camilli, тож екіпаж Darnitsa Motorsport завершив ралі на 5 позиції в класі та 14-м у генеральній класифікації.

В абсолюті вперше переміг пілот VW Motorsport 2 Andreas Mikkelsen, випередивши фіна Jari-Matti Latvala всього на 3,1 сек.

Sébastien Ogier, який здобув чемпіонство достроково зійшов і був лідером впродовж Rally Catalunya 2015, зійшов через аварію на останній спецділянці.

За підсумком цьогорічних етапів Юрій Протасов посідає друге місце у заліку WRC 2. Першим йде Nasser Al-Attiyah. Юрію Протасову потрібно фінішувати у призах на заключному етапі, що зберги місце у ТОП-3 за підсумками сезону 2015 року.

Нагадаємо, екіпаж Протасова та Черепіна виступив на Tour de Corse поза заліком WRC 2.

Перед цим український екіпаж фінішував другим в класі на етапі WRC в Австралії.