Новини

Новини

Пістолет, як у мене, є тільки в трьох людей – головний міліціонер Львівщини

Пістолет, як у мене, є тільки в трьох людей – головний міліціонер Львівщини

cdn-si2.volyninfo.com

Пістолет, як у мене, є тільки в трьох людей – головний міліціонер Львівщини

Середа, 11 квітня 2012, 17:17

Сьогодні, 11 квітня, під час брифінгу начальник міліції Львівщини Олександр Рудяк показав журналістам свій годинник і розповів про свою табельну зброю, яка є лише в трьох людей.

«В мене український годинник фірми «Клейнод». Щодо табельної зброї, то мій пістолет – нагородний, дуже потужний. Таких є лише три» - розповів Олександр Рудяк.

Також він зазначив, що уже 25 років колекціонує зброю.

Рудяк Олександр Вікторович народився на Полтавщині 11 березня 1967 року.

Генерал-майор міліції. Має дві вищих освіти: педагогічну та юридичну.

Службу у органах внутрішніх справ Олександр Рудяк розпочав з 1992 року на посаді оперуповноваженого карного розшуку Октябрського райвідділу міліції міста Полтави. З червня 1994 року – оперуповноважений у особливо важливих справах Лубенського відділу по боротьбі з організованою злочинністю при УМВС. З травня 2000 року – начальник селищного відділення міліції смт. Градизьк Глобинського РВ. З січня 2001 року Олександр Вікторович очолював Хорольський райвідділ міліції, а з червня 2003 року обіймав посаду виконуючого обов’язки заступника начальника управління – начальника відділу по боротьбі з організованими злочинними угрупуваннями та лідерами злочинного середовища УБОЗ УМВС. З липня 2003 року – заступник начальника управління – начальник відділу по боротьбі з організованими злочинними угрупуваннями та лідерами злочинного середовища УБОЗ УМВС. З березня 2004 року Олександр Рудяк відряджений у розпорядження ГУМВС України в АР Крим, де займав посаду першого заступника начальника ГУМВС Криму. З 22 березня 2010 року Олександр Рудяк був призначений на посаду начальника ГУМВС України в Полтавській області.

З 30 грудня 2011 року призначений начальником міліції Львівської області.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.