Новини

Закон про мову

Опозиція не змогла скасувати закон про мови

Опозиція не змогла скасувати закон про мови

ykrnews.com

Опозиція не змогла скасувати закон про мови

Понеділок, 30 липня 2012, 11:13

Верховна Рада не підтримала жодного з чотирьох проектів постанов якими пропонувалося скасувати прийняття закону про засади державної мовної політики.

За проект депутата фракції "Наша України - Народна самооборона" Юрія Кармазіна проголосували 46 народних депутатів, за проект БЮТівців Юрія Одарченко та Степана Курпіля - 37 депутатів, за проект НУНСівця Арсенія Яценюка - 38 депутатів і за проект БЮТівця Сергія Саса - 42 депутата.

Раніше сьогодні Верховна Рада приступила до розгляду питання про скасування мовного законопроекту. На позачерговому засіданні депутати розглянуть 4 проекти постанови про скасування рішення Верховної Ради про прийняття закону "Про засади державної мовної політики".

Крім того, зареєстрований проект постанови про всенародне обговорення мовного законопроекту.

Як повідомлялося, Верховна Рада 3 липня прийняла ініційований Партією регіонів законопроект "Про засади державної мовної політики", що зміцнює позиції російської та мов інших нацменшин в регіонах, де їх чисельність 10% і вище. Голова Верховної Ради Володимир Литвин заявив, що не підпише його, а без підпису спікера його не може підписати президент країни.

Джерело: Дело

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.