Новини

Новини

СБУ склала список нев'їзних на час «Євро-2012»

СБУ склала список нев'їзних на час «Євро-2012»

1tv.com.ua

СБУ склала список нев'їзних на час «Євро-2012»

Вівторок, 17 квітня 2012, 16:13

СБУ разом з іноземними колегами склала список осіб, яким у силу неблагонадійності заборонено в’їзд до України під час проведення фінальної частини «Євро-2012» - повідомив керівник Антитерористичного центру при СБУ, перший заступник голови СБУ Петро Шатковський.

«Ті особи, яких ми власним ресурсом, завдяки нашим іноземним партнерам – спецслужбам іноземних держав, ідентифікували як причетних до цієї чи іншої терористичної організації, на сьогодні їм уже заборонено в’їзд в Україну», - сказав він.

За словами Петра Шатковського, рішення про видворення іноземних громадян, які під час «Євро-2012» скоять правопорушення, що межуватимуть із злочином, також будуть прийматися в індивідуальному порядку, на що має право перший заступник голови СБУ.

При цьому він наголосив, що процедура прийняття таких рішень «надзвичайно ретельно виписана, відповідний нормативний підзаконний акт зареєстрований в Мін’юсті».

«Для нас що іноземець, що громадянин України перед законом рівні», - запевнив перший заступник голови СБУ, зауваживши, що відносно українських громадян, які скоюватимуть правопорушення, які межують із злочином, виписано відповідні заходи, такі як роз’яснення, попередження. «Така робота проводилася і проводиться, а зараз інтенсифікована», - зазначив Петро Шатковський.

Джерело «Уніан»

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.