Новини

Економіка

Кабмін скасував обов’язкові голограми на акцизних марках

Кабмін скасував обов’язкові голограми на акцизних марках

7d.rv.ua

Кабмін скасував обов’язкові голограми на акцизних марках

Середа, 18 квітня 2012, 16:09

Кабінет міністрів України скасував обов’язковий голографічний захист марок акцизного податку. 

 

Відповідну постанову ухвалили сьогодні, 18 квітня, під час засідання уряду. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства юстиції.

Мова йде не про скасування марок акцизного податку нового зразка із удосконаленими елементами захисту, а йдеться лише про відміну обов’язкового голографічного захисту акцизних марок, - наголошено у повідомленні. 

Постанову Кабмін ухвалив у зв’язку з тим, що на сьогодні відносини, пов’язані із застосуванням обов’язкового голографічного захисту документів і груп товарів, більше не є предметом державного регулювання.

Так, з метою зменшення фінансового навантаження на суб’єктів господарювання, у 2011 році була прийнята низка актів щодо відміни обов’язкового застосування голографічного захисту документів і груп товарів. Зокрема, був ухвалений Указ Президента України від 3 березня 2011 року № 264 «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких указів Президента України» та прийнято постанову Кабінету міністрів України від 9 лютого 2011 року № 86 «Про внесення змін до постанов Кабінету міністрів України з питань захисту документів і товарів голографічними захисними елементами та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету міністрів України».

Таким чином, враховуючи відміну обов’язкового голографічного захисту документів і груп товарів, Кабмін узгодив постанови, якими регулюються питання використання голографічного захисного елементу для захисту марок акцизного податку, з іншими нормативно-правовими актами, пояснив міністр юстиції.

Джерело: УНІАН

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.