Спорт

rus.ruvr.ru/

П'ятниця, 7 вересня 2012, 15:29

Українські паралімпійці на Паралімпіаді-2012 в Лондоні здобули учора 9 медалей

Українська паралімпійська збірна 6 вересня здобула дев'ять медалей на Паралімпіаді-2012 у Лондоні. Загалом українці вибороли 68 нагород, серед яких - 27 золотих, 18 срібних та 23 бронзових.

Про це повідомляє Міністерство освіти та науки, молоді та спорту України.

У четвер в індивідуальному змаганні з шосейного велоспорту друге золото здобув Єгор Дементьєв.

Бронзову медаль у потрійному стрибку серед чоловіків здобув Руслан Катишев з особистим кращим результатом - 12.50 м.

Український плавець Геннадій Бойко виграв фінальний заплив на дистанції 50 метрів на спині із часом 1:04.29, що стало новим світовим рекордом. Третє місце у цьому виді зайняв ще один українець Олександр Головко.

Ще одну золоту нагороду здобув Віктор Смирнов, який до цього виборов бронзову нагороду.

Дворазовим Олімпійським чемпіоном-2012 став Роман Павлик, який першим пробіг дистанцію на 200 метрів.

Андрій Калина з новим європейським рекордом фінішував другим у плаванні на 200-метрівці змішаним стилем. Раніше він узяв золоту нагороду на 100 м брасом.Ще одну нагороду для України завоював Юрій Царук.

Україна за кількістю медалей знаходиться на 4-му місці. Попереду - збірні Китаю, Росії та Великої Британії.