Новини

Кримінал

Працівник аеропорту "Львів" завдав збитків державі на 0,5 млн. грн.

Працівник аеропорту "Львів" завдав збитків державі на 0,5 млн. грн.

avianews.com.ua

Працівник аеропорту "Львів" завдав збитків державі на 0,5 млн. грн.

П'ятниця, 7 вересня 2012, 18:07

Прокуратура скерувала до суду кримінальну справу за фактом завдання збитків державі у сумі майже 500 тис. грн. посадовою особою ДП «Міжнародний аеропорт Львів ім. Д. Галицького»

Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області. 

У ході досудового слідства з'ясовано, що службова особа в обов'язки якої входив постійний контроль за встановленням аеропортових зборів за обслуговування повітряних суден і пасажирів, наданням послуг з наземного обслуговування авіаперевізників та контроль за правильністю обліку розрахунків за них, умисно, в інтересах третіх осіб, використовуючи службове становище, в період з червня 2009 по липень 2011років  не провела обліку та не стягнула оплату за наднормативну стоянку повітряних суден однієї із іноземних авіакомпаній.

Внаслідок цього, інтересам державного  авіапідприємства, що перебуває у сфері управління Міністерства інфраструктури України, заподіяно матеріальної шкоди на загальну суму майже 500 тис. грн..

На даний час вказану кримінальну справу з обвинувальним висновком скеровано в Залізничний районний суд м. Львова для розгляду по суті.

Метою відшкодування завданих злочином збитків прокуратурою Львівської області в інтересах держави заявлено цивільний позов. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів: