Новини

література

19-й Форум видавців стартує уже завтра

19-й Форум видавців стартує уже завтра

bookforum.ua/

19-й Форум видавців стартує уже завтра

Вівторок, 11 вересня 2012, 16:14

У Львові завтра розпочинається 19-й Форум видавців, який триватиме до 16 вересня.

Цьогорічними патронами Форуму є Григорій Сковорода та Бруно Шульц. Цим геніальним культурним постатям присвячено окремі фестивалі – "Бруно Шульц у Львові" та "Від Сковороди до Сковороди".

Традиційно у рамках львівської книжкової ярмарки відбудеться Міжнародний літературний фестиваль, тема якого – "Подорож до літератури".

{soundcloud}http://snd.sc/QaQxBQ{/soundcloud}

Загалом у фестивалі візьме участь 250 поетів та письменників з 18 країн світу, відбудеться близько 300 літературних заходів. Також вдруге у рамках Форуму видавців відбудеться перекладацький фестиваль TRANSLIT – єдиний в Україні проект, спрямований на масштабну промоцію перекладацької діяльності.

Вперше відбудеться фестиваль літературних фестивалів "Контекст". Відвідувачі акцій цього проекту зможуть дізнатись про багато інших українських літературних фестивалів. Також серех подій "Контексту" – численні майстер-класи з культурного менеджменту від спеціалістів з 8 країн світу. 

{soundcloud}http://snd.sc/QaQOF7{/soundcloud}

Як і в попередні роки відбудеться Бібліотечний та Бізнес-форум. Детальніша програма фестивалю.

Нагадаємо, Форум видавців У Львові – одна з найбільших літературних та культурних подій року, традиційно відбувається у середині вересня у Львові.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів: