Новини

Військові

В Україні стартувала осіння призовна кампанія

В Україні стартувала осіння призовна кампанія

viche.lutsk.ua

В Україні стартувала осіння призовна кампанія

Понеділок, 1 жовтня 2012, 14:48

Сьогодні, 1 жовтня, стартувала осіння призовна кампанія, у ході якої призову підлягають 18 900 осіб.

 

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

«Цьогорічної осені на строкову військову службу підлягають призову 18 тисяч 900 осіб. Із них до лав Збройних Сил України – 12 500 осіб, Внутрішніх військ МВС України – 5 400 осіб, Державної  спеціальної служби транспорту – 1 тис. осіб», – зазначено у повідомленні.

Призовна кампанія «Осінь-2012» проводиться відповідно до Указу Президента України від 31 жовтня 2011 року №1009 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2012 році» та Постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2012 року № 777 «Про затвердження чисельності громадян України, що підлягають призову на строкову військову службу, обсягу видатків для проведення призову у жовтні-листопаді 2012 року».

Порівняно із весняним призовом, упродовж жовтня-листопада до лав Збройних Сил України підлягають призову на 2 500 осіб менше.

«Скорочення обсягів призову пов’язане із плановим скороченням обсягів призову в ході реформування Збройних Сил України, стабілізацією показників укомплектованості військовослужбовцями за контрактом та посиленням складової резервістів у перспективній структурі Збройних Сил, – пояснено у повідомленні.

Загалом проведення призовної кампанії «Осінь – 2012» забезпечуватимуть 24 обласні, Київська міська та Кримська Республіканська призовні комісії, робота яких триватиме до 30 листопада.

Важливим аспектом нинішньої призовної кампанії є те, що формування команд молодого поповнення на збірних пунктах, їх відправку до військових частин сплановано провести у два етапи: з 5 по 12 жовтня та з 1 по 23 листопада.

Усі терміни відправок сплановані таким чином, щоб дати призовникам можливість проголосувати на виборах народних депутатів України 28 жовтня безпосередньо у військових частинах або за місцем реєстрації.

Обсяг видатків для проведення осіннього призову громадян України на строкову військову службу складає 1,7 млн. грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.