Новини

Новини

Весняний призов до лав ЗСУ стартував на Львівщині

Весняний призов до лав ЗСУ стартував на Львівщині

www.mil.gov.ua

Весняний призов до лав ЗСУ стартував на Львівщині

Понеділок, 2 квітня 2012, 11:39

Призовна кампанія на службу у Збройних силах України офіційно стартувала 1 квітня і триватиме до кінця травня.

Сьогодні ж, 2 квітня,  розпочали роботу обласні, міські та районні призовні комісії. Про це повідомив представник регіонального медіа-центру Міністерства оборони України Михайло Гриневич.

Весняна призовна кампанія має свої особливості через проведення в Україні фінальної частини Євро-2012. Міноборони заспокоює: випускників загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації, що завершуватимуть навчання раніше звичайного, не залучатимуть до комплектування військових команд призовників. Це дає їм шанс та законне право здобувати вищу освіту. Представники призовних комісій на місцях мають відповідні вказівки Міністерства Оборони та Генерального штабу Збройних Сил України.

Міністерство оборони України планує скерувати до Збройних Сил України 15 000 чоловік, до внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ – 5 200, а до Державної спеціальної служби транспорту – 1 200 осіб призовного віку. Загалом, це менше, ніж навесні минулого року. Це свідчить про певну стабілізацію плинності рядового та сержантського складу, що проходять військову службу за контрактом. У Міністерстві оборони України планують скасувати призов на строкову військову службу до кінця 2017 року.

Джерело: ЗІК 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.