Новини

Львівська облрада

Депутати Стрийської райради просять 2 млн. грн. для зон санітарної охорони

Депутати Стрийської райради просять 2 млн. грн. для зон санітарної охорони

voborote.ua

Депутати Стрийської райради просять 2 млн. грн. для зон санітарної охорони

П'ятниця, 30 листопада 2012, 17:17

Депутати Стрийської районної ради просять комісію з екологію Львівської облради вирішити питання забезпечення життєдіяльності зон санітарної охорони у Стрийському родовищі підземних вод, звідки бере воду Львівводоканал.

Відповідне звернення комісія з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської облради розглядала сьогодні, 30 листопада. 

До профільної комісії з цим питанням звернувся голова Стрийської районної ради Роман Козак, представляючи інтереси Жулинської, Семигинівської, Гірненської, Розгірченської, Любинцівської, Нижньостинавської та Верхньостинавської сільських рад, які розташовані на території Стрийського родовища підземних вод.

Депутати Стрийської районної ради вважають, що, аби забезпечити життєдіяльність зон санітарної охорони на цій території, необхідно 2 млн. грн.

Заступник голови комісії з питань екології Микола Кадикало зазначив, що це питання належить до компетенції Львівської міської ради, оскільки Львівводоканал належить саме їй.

«З року в рік це питання повторюється, а Львівська міська рада не передбачає для цього коштів. І в цьому вся проблема», – зазначив Кадикало.

Відтак, комісія вирішила скерувати звернення в ЛКМП «Львівводоканал», а на наступному засіданні заслухати її представника.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.