Новини

література

Росіяни високо оцінили українського поета Ріссенберга

Росіяни високо оцінили українського поета Ріссенберга

http://ru.wikipedia.org

Росіяни високо оцінили українського поета Ріссенберга

П'ятниця, 27 квітня 2012, 10:01

Харківський поет Ілля Ріссенберг став переможцем літературного конкурсу «Російська премія» у номінації «Поезія» за книгу «Третій з двох».

Другим у поетичній категорії виявився мешканець США Алєксєй Цвєтков («Детектор сенсу»), третім – ізраїльський поет Фелікс Чєчік («З життя фауни й флори»)

А в головній номінації – «Велика проза» – перемогу здобув мешканець США письменник Юз Алєшковскій з «Маленьким тюремним романом».

На другому місці у «великій прозі" письменниця Дар'я Вільке з Австрії, яка одержала нагороду за роман-медитацію «Міжсезоння», на третьому – Лєна Етланг із Литви з твором «Інші барабани».

Лауреатом «Русской прєміі» у номінації «Мала проза» став письменник з Німеччини Дмітрій Вачєдін зі збірником оповідань «Пил». Письменник одержав премію з рук Ольґі Славнікової. Друге місце в цій категорії журі віддало «американці» Марії Рибаковій (роман у віршах «Гнєдіч»), третє – Євгєнію Абдуллаєву з Узбекістану (повість «Рік барана»).

Всі переможці одержали грошові призи розміром в 150 тисяч рублів кожна.

Нагадаємо, «Русская прємія» заснована Фондом Бориса Єльцина в 2005 році, присуджується авторам, що пишуть російською, але живуть за кордоном.

Джерело «Друг читача».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.