ПАТ «ОКСІ БАНК»

Спорт

sport.comments.ua

Середа, 2 січня 2013, 22:35

Баскетбольний клуб «Політехніка-Галичина» почав календарний рік з перемоги вдома

Сьогоднішній матч між «Галичиною» (Львів) та «Азовмашем» (Маріуполь) завершився з рахунком 80-78 на користь львіського клубу.

«Галичина» майже весь поєдинок впевнено вела у рахунку. Програла лише третю чверть  і наприкіці завершальної чверті львівський клуб був змушений наздоганяти і випереджати суперників. З цим завданням впорався найкращий гравець матчу – Даррел Мітчелл, який здобув для «Політехніки» 22 очки.

Основна п’ятірка «Галичини» набрала під час зустрічі 59 очків, а запасні гравці – 21.

Це вже четверта поспіль перемога для «Галичини».