Новини

ТЕК

Хом'як висловився проти будівництва міні-ГЕС у Карпатах

Хом'як висловився проти будівництва міні-ГЕС у Карпатах

Хом'як висловився проти будівництва міні-ГЕС у Карпатах

П'ятниця, 4 травня 2012, 12:29

Начальник Держуправління ОНПС у Львівській області Мирослав Хом'як висловився проти будівництва міні-ГЕС на гірських ріках Львівської області. Про це повідомляє Державне управління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області.

Природоохоронець проінформував про екологічну та економічну недоцільність та необґрунтованість будівництва малих гідроелектростанцій на гірських річках Львівської області. Наголосив, що будівництво малих ГЕС завдасть непоправної шкоди довкіллю.

«Проекти будівництва міні ГЕС перебувають у гострому протиріччі з Карпатською конвенцією «Про охорону і сталий розвиток Карпат», а також із Законами України «Про природно-заповідний фонд», «Про тваринний світ», «Про Червону книгу України», - відзначив М.Хом'як.

27 квітня в Держуправлінні відбулося засідання круглого столу з обговорення питання екологічної доцільності будівництва малих ГЕС. Після обговорення найактуальніших проблемних питань з будівництва малих ГЕС на території Львівської області учасники круглого столу прийняли відповідну резолюцію, яка буде скерована до комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Верховної Ради України, громад у Карпатському регіоні Львівської області, профільних Міністерств, відомств, органів виконавчої влади.

У грудні 2011 року Держуправління відхилило від погодження проект відведення земельної ділянки для реконструкції малої гідроелектростанції на території Бистрицької сільської ради Дрогобицького району.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів: