Новини

Кабмін

Дотаційні виплати на велику рогату худобу розпочнуться із 1 червня

Дотаційні виплати на велику рогату худобу розпочнуться із 1 червня

www.c2n.info

Дотаційні виплати на велику рогату худобу розпочнуться із 1 червня

П'ятниця, 4 травня 2012, 14:50

Виплати коштів за утримання великої рогатої худоби господарствам населення розпочнуться із 1 червня. Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

У травні проведуть ідентифікацію худоби у господарствах населення та завершать підготовку до проведення виплат, - поінформував міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«За дорученням Кабінету Міністрів прийнято рішення протягом травня провести повністю ідентифікацію великої рогатої худоби ветеринарною службою безкоштовно, а з 1 червня приступити до виплат дотацій», - сказав міністр.

Спеціальна бюджетна дотація виплачується за утримання молодняку великої рогатої худоби, а саме: за молодняк ВРХ 3-5 міс. – 250 грн./голову, за молодняк 6-8 міс. – 500 грн./голову, за молодняк 9-11 міс. (включно) – 750 грн./голову. У подальшому спеціальна бюджетна дотація виплачується фізичним особам за збереження молодняку ВРХ у розмірі 250 грн за кожні наступні три місяці його утримання до досягнення 11 міс. – нагадав Присяжнюк.

Дотацію фізичні особи отримають через органи Казначейства на відкриті рахунки в банку (або на картки), що забезпечить прозорий механізм її виплати.

«Звичайно, це потужний крок і якщо ця програма зарекомендує себе позитивно, то уряд буде передбачати ці дотації щорічно», - додав очільник Мінагрополітики.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.