Спорт

hc.lviv.ua

Вівторок, 19 лютого 2013, 18:09

ХК «Леви» програв у Донецьку

Вчора, 18 лютого, львівські «Леви» поступилися перемогою донецькому ХК «Донбас-2» із рахунком 2:3.

У першому періоді на Льодовій Арені «Алмаз» закинутих шайб так і не було, проте у другому періоді гравець «Донбасу» Дидикін відкрив рахунок у матчі, а у третьому періоді команда Олега Микульчика довела рахунок до 3:0, проте «червоно-чорні» зуміли відіграти дві шайби. Авторами закинутих шайб у складі «Левів» стали Кирило Катрич та Віталій Кириченко.

«Леви» кінець 3-го періоду завершували у більшості і Михайло Чіканцев замінив Селіверстова на шостого польового гравця.

Проте всі зусилля наших хлопців не увінчалися закинутою шайбою яка б дозволила перевести матч в овертайм.

Джерело: hc.lviv.ua