Новини

Кримінал

Прокуратура з'ясовує обставини приватизації нерухомості на «Цитаделі»

Прокуратура з'ясовує обставини приватизації нерухомості на «Цитаделі»

hotel-citadel.lviv.ua

Прокуратура з'ясовує обставини приватизації нерухомості на «Цитаделі»

Вівторок, 8 травня 2012, 17:16

Прокуратура Львівської області з'ясовує обставини приватизації об'єктів нерухомості на території комплексу «Цитадель». Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

З'ясовано, що кінцевий документ, який посвідчує право власності (користування) на землю ландшафтного комплексу «Цитадель» в цілому відсутній.

Ухвалами Львівської міської ради земельні ділянки у межах «Цитаделі» передавались в оренду та користування для обслуговування об'єктів нерухомого майна.

Тому, прокуратура Львівської області з метою перевірки законності приватизації об'єктів, які розташовані на території комплексу «Цитадель» на адресу Обласного комунального підприємства Львівської обласної ради «Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки» скерувала вимогу надати належно завірені копії документів про набуття на них права власності.

Наразі перевірка триває.

Ансамбль оборонних споруд «Цитадель», що на вул. Грабовського, 11 у місті Львові, внесено до Державного реєстру нерухомих пам'яток України за категорією місцевого значення, адже це – місце розташування колишнього концентраційного табору «Шталаг-328».

Крім того, «Цитадель» включено до переліку пам'яток містобудування та архітектури місцевого значення, які теж перебувають під охороною держави. Об'єкти цього унікального історико-культурного ландшафтного комплексу, чітко визначені рішенням виконкому Львівської міської ради.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.