Новини

Львівська облрада

Олег Баран виступає за впровадження цільових кредитів для аграріїв

Олег Баран виступає за впровадження цільових кредитів для аграріїв

Олег Баран виступає за впровадження цільових кредитів для аграріїв

Понеділок, 18 березня 2013, 15:00

Депутат Львівської обласної ради, член комісії з розвитку села та АПК, засновник ТзОВ «Барком» Олег Баран вважає, що для максимальної  стабілізації сільськогосподарської сфери потрібно запровадити цільові кредити зі зменшеними кредитними ставками для аграріїв.

 

Про це повідомила прес-служба депутата. 

"Логічно було б запровадити цільові кредити, наприклад,  для реконструкції тих чи інших сільськогосподарських об’єктів. Такі кроки вкрай необхідні українським аграріям для покращення своєї роботи», - наголошує Баран.

За словами  експерта, українське сільське господарство сьогодні потребує серйозних інвестицій. Мова йде про мільярди доларів. Однак, вкладати кошти у село аграріям та потенційним інвесторам заважають, зокрема, зависокі кредитні ставки.

«Аграрний потенціал України має всі шанси розкритися на повну. Але для цього потрібно нормалізувати інвестиційний клімат у країні. Зробити так, аби люди хотіли і основне могли вкладати кошти у розвиток АПК», - наголосив експерт.

Олег Баран переконанинй, що сьогодні агропромисловий комплекс є локомотивом української економіки. Тож саме цей сектор потребує максимальної уваги збоку держави.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.