Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

візуалізація

проект

П'ятниця, 23 лютого 2024, 11:26

У Львові таки дозволили збудувати на вулиці Замарстинівській торгово-побутовий комплекс

візуалізація

Забудовника змусили переробити проект та забрати верхній поверх проектованої будівлі.

Сьогодні, 23 лютого, на засіданні виконавчого комітету Львівської міськради обговорювали містобудівні умови та обмеження, які видав головний архітектор міста.

Згідно з документами, на вул. Замарстинівський, 71А проведуть реконструкцію нежитлової будівлі під торгово-побутовий комплекс.

"Проект пройшов багато трансформацій, зараз ця будівля виглядає цілком коректно на даній вулиці. Замикає квартал" – пояснили в управлінні.

Також зазначили, що заявники подали гарантійний лист, що візьмуть участь у висадці дерев та профінансують їх.

Нагадаємо, проект подали на розгляд у липні минулого року, тоді запропоновали збудувати 4-поверхову будівлю зі зміщеним останнім поверхом, однак у міськраді заявили, що останній поверх десонує у порівнянні із сусідніми будівлями. Тепер згідно з візуалізації розробники змінили проект і будівля матиме лише 3 поверхи.

Будівництво планують на земельній ділянці площею 0,01 га, що розташована у зоні транспортної інфраструктури. 

Містобудівні умови та обмеження отримало ТзОВ "Офісні активи". За даними аналістичної системи YouControl, фірма заснована 3 роки тому у Львові та займається наданням в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Засновниками компанії є Довганик Мирослав Ігорович та Варяниця Оксана Володимирівна, якій також належать фірми ТзОВ "Земельні активи" та "Складські активи".

 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.