Новини

Комуналка

БУ КЕВ Львова заборгувало «Львівтеплоенерго» 792 тис. грн.

БУ КЕВ Львова заборгувало «Львівтеплоенерго» 792 тис. грн.

34.ua

БУ КЕВ Львова заборгувало «Львівтеплоенерго» 792 тис. грн.

Вівторок, 26 березня 2013, 16:42

Заборгованість КЕВ перед теплопостачальним підприємством за виконані роботи становить 200 тис.грн., а також 592 тис.грн. за технічне обслуговування обладнання трьох центральних теплофікаційних пунктів та бойлерної.

Про це Варіантам повідомила прес-служба Львівської міськради.

За останній місяць кожного тижня ставалося по 2 аварії на тепломережах БУ КЕВ м. Львова та прориви у внутрібудинковій системі, що негативно впливали на якість подачі теплопостачання. Минулого тижня ситуація стала критичною – траплялося по кілька проривів вдень. Продовж тижня не вдавалося відновити подачу гарячої води до 14 житлових будинків. При ліквідації пориву в одному місці і запуску подачі гарячої води, ставався прорив в іншому.

«Зважаючи на те, що власником цих тепломереж є БУ КЕВ м. Львова, який жодним чином не реагує на ситуацію що склалася і має значну заборгованість перед «Львівтеплоенерго» за виконання аварійно-ремонтних робіт, «Львівтеплоенерго» знімає з себе відповідальність за усунення в подальшому аварійних ситуацій на цих об’єктах», - розповіли у ЛМКП «Львівтеплоенерго».

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.