Новини

Во "Свобода"

«Свобода» спалила червоний прапор та прапор Партії регіонів на Говерлі

«Свобода» спалила червоний прапор та прапор Партії регіонів на Говерлі

http://ho4uvpohod.com

«Свобода» спалила червоний прапор та прапор Партії регіонів на Говерлі

Середа, 9 травня 2012, 12:39

Сьогодні, 9 травня, представники ВО «Свобода» спалили на Говерлі червоний прапор та прапор Партії регіонів.Про це повідомляє прес-служба ВО «Свобода».

«На знак протесту проти безкарного розгулу українофобії ми спалили червоний прапор неіснуючої держави і прапор Партії регіонів, під крилом якої відбуваються україноневисницькі акції. Щоби не спричинити екологічного лиха від попелу цих прапорів, ми його помістили в окремі банки, а відтак надішлемо їх Януковичу в Межигір'я та Путіну в Кремль», – йдеться у повідомленні прес-служби.

9 травня о 8:00 понад 100 представників Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської обласних організацій ВО «Свобода» та Івано-Франківської обласної громадської організації «Люстрація» піднялися на Говерлу для того, щоби не дати можливості представникам партій «Родіна» та «Русскій мір» поглумитися над українськими національними символами – гербом та стягом.

«Наші організації отримали інформацію про те, що 9 травня на Говерлі представники партій «Родіна» і «Русскій мір» хочуть замінити український національний синьо-жовтий стяг на червоний прапор совєцького союзу та розбити кам'яний тризуб», – зазначено у повідомленні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.