Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Спорт

bbc.co.uk

Четвер, 28 березня 2013, 17:35

Дитячий турнір з художньої гімнастики пройде на Львівщині

31 березня відбудеться Перший дитячий турнір з художньої гімнастики «Кубок першого тренера, присвячений пам’яті Галини Федорової» у Львові.

Про це Варіантам повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Організаторами турніру виступили СК «Грація Південний» та СК «Ніка». Тренери обох цих клубів є ученицями Галини Іллівни Федорової.

До участі у змаганнях зголосилися усі львівські клуби художньої гімнастики.

Змагання відбуватимуться 31 березня в спорткомплексі «Грація», що знаходиться на території ТВК «Південний» (м. Львів, вул. Виговського).                                           

Змагання розпочнуться о 9.30 год.

Довідка

Галина Іллівна Федорова народилася у місті Воронеж.

Після завершення Другої світової війни Федорова переїхала до Львова, де у філармонії виступала у балетно-акробатичному дуеті.

У Львові Галина Федорова вступила до інституту фізичної культури і почала займатися художньою гімнастикою у тренера Алли Олександрівни Сафроненко.

У 1958 році – у віці 39 років – Галина Іллівна виконала нормативи майстра спорту з художньої гімнастики.

Після закінчення інституту працювала на кафедрах фізичного виховання у Львівському медичному інституті, торгово-економічному інституті та у Львівській Консерваторії.

З середини 1960-х років Галина Федорова почала працювати тренером у львівській ДЮСШ №5.

З 1972 року працювала в парі із своєю донькою Людмилою Володимирівною Яковенко і активно допомагала їй у підготовці гімнасток.

Галина Іллівна працювала і тренувала до останніх днів свого життя.Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram для отримання моментальних новин.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.