Новини

Соціум

День матері у Львові відзначатимуть низкою заходів

День матері у Львові відзначатимуть низкою заходів

primafisha.ru

День матері у Львові відзначатимуть низкою заходів

Четвер, 10 травня 2012, 13:30

Протягом цього тижня у Львові відбуваюся численні майстер-класи для дітей з виготовлення подарунків для матерів, а також концерти та інші заходи.

Дитячі гуртки з виготовлення подарунків організовують львівські установи дитячо-юнацьких та молодіжних клубів. Окрім майстер-класів відбудуться також концерти, будуть презентовані виставки дитячих малюнків.

Зокрема заплановано майстер-класи з виготовлення «солодкої» композиції, з виготовлення ляльки-мотанки, листівок.

Окремі заходи будуть відбуватися і в згромадженні сестер служебниць Непорочної Діви Марії, де діє осередок допомоги потребуючим дітям. Загалом буде проведено 7 гуртків для груп з 7-8 дітей.

У неділю, у сам день свята біля пам'ятника Т. Шевченкові відбудеться двохгодинний концерт чоловічої хорової капели «Дударик».

Як зазначив під час сьогоднішньої пресс-конференції керівник колективу Дмитро Кацал, у програму увійшли найкращі пісні про Богородицю, про батьківщину та про матір.

Також спеціально до Дня матері урядом міста було виділено кошти на одноразову допомогу матерям дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів та неповнолітнім матерям. Кожна з жінок отримає по 200 гривень.

Нагадаємо, День матері в Україні відзначаються у кожну другу неділю травня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.