Новини

Президент

Янукович ініціює присвоєння Львівській галереї мистецтв імені Возницького

Янукович ініціює присвоєння Львівській галереї мистецтв імені Возницького

uk.wikipedia.org

Янукович ініціює присвоєння Львівській галереї мистецтв імені Возницького

Четвер, 11 квітня 2013, 11:58

Президент України Віктор Янукович у відповідь на звернення трудового колективу Львівської національної галереї мистецтв надіслав листа Міністрові культури, у якому пропонує Леоніду Новохатьку особисто вирішити питання про присвоєння галереї імені Бориса Возницького.

 

Про це повідомляє прес-служба Президента України Віктора Януковича.

«Підтримуючи ініціативу, викладену у зверненні трудового колективу про присвоєння імені Бориса Возницького Львівській національній галереї мистецтв, прошу Вас особисто докласти зусиль до вирішення цього питання, а також розглянути можливість заснування премії його імені за внесок у збереження національної культурної спадщини», - йдеться в листі Віктора Януковича.

«Цей видатний діяч зробив безцінний внесок у збереження та примноження національного культурного надбання і популяризацію українського мистецтва. Він самовіддано присвятив себе музейній справі, становленню та розвиткові Львівської галереї, яка під його багаторічним керівництвом стала знаним осередком культури», - підкреслив Президент.

З проханням вирішити питання про присвоєння Львівській національній галереї мистецтв імені Бориса Возницького - директора закладу у 1962-2012 роках - до Глави держави звернувся трудовий колектив закладу.

Нагадаємо, раніше просвоїти Львівській галереї мистецтв ім'я Возницького доручив попередній голова Львівської ОДА Костюк, але це так і не зробили. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.