Новини

Львівська міськрада

Депутати вкотре перенесли розгляд питання про Польський дім у Львові

Депутати вкотре перенесли розгляд питання про Польський дім у Львові

ltdaily.info

Депутати вкотре перенесли розгляд питання про Польський дім у Львові

Четвер, 11 квітня 2013, 16:19

Сьогодні на сесії Львівської міської ради депутати прийняли рішення про перенесення розгляду питання про надання у користування приміщення на Шевченка 3-а для Польського дому.

Про це повідомив кореспондент Варіантів.

Міський голова Андрій Садовий заявив, що не розуміє чому депутати переносять розгляд питання про надання у довгострокове користування нежитлових приміщень на вулиці Т. Шевченка 3-а.

“Польща передала українцям Український дім у Перемишлі. А ми знову це питання переносимо. Чому? Були ж запевнення на минулому пленарному засіданні, що сьогодні ми це питання проголосуємо. Були розмови керівництва країни з польською стороною. Це політичне питання. Чому ми маємо це переносити? Немає ж жодних проблем, підготовлена юридично грамотна ухвала”, - повідомив Андрій Садовий.

Натомість секретар міськради Василь Павлюк повідомив, що зараз неможливо надати приміщення Польському дому, оскільки територія, яка належала військовим, досі охороняється солдатами, а пройти на територію можна лише через КПП.

“Сьогодні ми перенесли це питання тому, що депутати, коли розібралися з матеріалами, зрозуміли, що ця будівля досі залишається військовим об’єктом. Військовики надали колишні казарми під Польський дім (Європейський дім)  - це дуже правильно. Ми це підтримуємо і будемо голосувати - це однозначно, але там є режимний об’єкт, там є КПП і самі землі належать військовим. Як вони будуть там добиратися? Коли стоїть солдат на КПП і заходять прості громадяни, скажімо, львів'яни чи гості приїхали, як вони зайдуть на той режимний об’єкт? Тому депутати вирішили перенести розгляд питання на два тижні, щоб уточнити питання землі”, - розповів Василь Павлюк.

Василь Павлюк повідомив, що сам винесе на розгляд депутатів це питання, коли вирішаться всі деталі стосовно приміщень та землі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.