Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Події

У Шевченківському гаю проведуть майстер-клас з писанкарства

У Шевченківському гаю проведуть майстер-клас з писанкарства

loda.gov.ua

П'ятниця, 12 квітня 2013, 11:55

У Шевченківському гаю проведуть майстер-клас з писанкарства

Кожного року перед Великодніми святами в Музеї народної архітектури та побуту «Шевченківський гай» традиційно проходить навчання з писанкарства.

 

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Цьогоріч майстер-класи відбуватимуться щосуботи та щонеділі починаючи з 13  квітня 2013 року аж до Воскресіння Христового у «Світлиці писанкарки»  (хата з с. Тухолька  Сколівського району Львівської області), де розміщена постійно діюча виставка писанок з різних регіонів України.

Проводитимуть навчання народний майстер Віра Манько і писанкарки Львівщини.

«Усі бажаючі навчитися зможуть більше дізнатися про символіку та автентичність української писанки, регіональні особливості її розпису та детально познайомитися з самою технікою розпису. Власноруч розписані писанки учасники зможуть залишити собі як Великодній сувенір», – зазначає директор департаменту міжнародного співробітництва та туризму облдержадміністрації О. Погорілко.

Дівчата зможуть взяти участь   в ексклюзивному конкурсі «Писанка для милого» та отримати оригінальні призи. Конкурс відбудеться  у Великодній  (Обливаний) понеділок на  «Дівочій галявині», яка діятиме з 15.00 до 17.00 год. в рамках фестин «Велика гаївка» (5-6 травня 2013 року).

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.