Новини

Львівська ОДА

Комісія Задорожного звинувачує Львівську ОДА в нав’язуванні власної дорожної програми

Комісія Задорожного звинувачує Львівську ОДА в нав’язуванні власної дорожної програми

auto.obozrevatel.com

Комісія Задорожного звинувачує Львівську ОДА в нав’язуванні власної дорожної програми

Вівторок, 16 квітня 2013, 16:18

Комісія з питань промисловості, ЖКГ, транспорту та зв’язку Львівської облради закидає Львівській ОДА нав’язування власного проекту Програми фінансування робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг на 2013 рік.

Про це сьогодні, під час засідання профільної комісії заявив голова комісії Михайло Задорожний, інформує кореспондент Варіантів.

За словами Задорожного, 22 березня на своєму засіданні комісія затвердила правки до проекту програми і спрямувала його на візування до Львівської ОДА, однак та повернула свій проект, без врахування необхідних правок.

Задорожний, зокрема, висловив претензії до присутнього на засіданні заступника начальника управління розвитку інфраструктури Львівської ОДА Віктора Чайка.

При цьому заступник голови Львівської облради Валерій П’ятак попросив Чайка і Задорожного не тратити енергію на розмови, а швидше виставити на сайт облради проект програми, інакше його не зможуть включити до переліку питань порядку денного сесії. Остання має відбутись 25 квітня.

Відтак представники Львівської ОДА пообіцяли вже завтра, 16 квітня, затвердити проект програми з поправками дорожної комісії.

Нагадаємо, раніше Михайло Дорожний заявляв, що субвенція з державного бюджету на будівництво, реконструкцію та ремонт доріг комунальної власності у Львівській області розподілена Львівською ОДА несправедливо і не відображає реальної ситуації.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.