Новини

Події

На вулиці Львова вийде півтори тисячі дітей в костюмах літературних героїв

На вулиці Львова вийде півтори тисячі дітей в костюмах літературних героїв

infolviv.net

На вулиці Львова вийде півтори тисячі дітей в костюмах літературних героїв

Середа, 17 квітня 2013, 09:33

17-19 травня в Культурно-мистецькому центрі «Палац Мистецтв» відбудеться 7-ий Львівський міжнародний дитячий фестиваль.

Про це Варіанти повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Відкриття фестивалю відбудеться 17 травня і розпочнеться з параду його учасників. Понад 1500 дітей в костюмах улюблених літературних героїв, спортсмени, танцювальні й театральні дитячі колективи у супроводі ростових ляльок, гурту барабанщиць й духового оркестру крокуватимуть центральною частиною міста до Палацу мистецтв, запрошуючи на фестиваль. Також у подвір’ї Палацу відбуватиметься дефіле та вручення нагород переможцям конкурсу костюмів.

Головною складовою Львівського міжнародного дитячого фестивалю стане Фестиваль дитячого читання «КНИГОМАНІЯ».

Заплановано також провести зустрічі з дитячими авторами з України, Білорусі, Великої Британії, Польщі та Швейцарії, літературні читання і автограф-сесії. Серед учасників Львівського міжнародного дитячого фестивалю почесний гість Іан Вайбрoу (Велика Британія), спеціальний гість Йоанна Ягелло (Польща), а також 30 інших авторів, серед яких Максим Кідрук, Володимир Рутківський, Сашко Лірник, Мар’яна Савка, Роман Скиба, Галина Малик, Оксана Думанська, Олександр Гаврош та інші.

На фестивалі підіб'ють підсумки дитячого конкурсу «Найкращий читач України» і нагороджено його переможців. Також відбудуться акції «Книжка від зірки»,«Ніч у бібліотеці», літературні квести, тренінг з промоції читання серед дітей та молоді в межах міжнародного проекту Book Platform та ряд інших заходів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.