Новини

Кримінал

Правоохоронці викрили 68 фактів хабарництва цьогоріч на Львівщині

Правоохоронці викрили 68 фактів хабарництва цьогоріч на Львівщині

mukachevo.net

Правоохоронці викрили 68 фактів хабарництва цьогоріч на Львівщині

П'ятниця, 19 квітня 2013, 14:21

Співробітники УБОЗу Львівщини викрили 75 злочинів у сфері службової діяльності, з них 68 фактів хабарництва, суми яких доходили до 100 тисяч гривень.

 Про це Варіантам повідомила прес-служба МВС України у Львівській області

Так, у 2013 році із застосуванням частини 3 статті 28 Кримінального кодексу України завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальні акти за кримінальними провадженнями щодо учасників двох організованих злочинних груп з корумпованими зв`язками, у складі десяти осіб.

Серед вказаних осіб були працівники медичної галузі, які вимагали та отримали хабарі від мешканців міста та області за сприяння у встановленні групи інвалідності та визначенні процентів непрацездатності у хворих. Здійснюючи оперативний супровід, правоохоронці задокументували вчинення 100 фактів кримінально-караних злочинів на зангальну суму понад 170 тисяч гривень.

Крім того, правоохооронці викрито шість фактів зловживання владою і службовим становищем та один факт службового підроблення. Так, за ознаками злочину, передбаченого частиною 5 статті 191 Кримінального кодексу України, співробітники прокуратури Львівської області відкрили кримінальне провадження щодо службових осіб одного з товариств, які вчинили розтрату бюджетних коштів, спрямованих на виконання бюджетної програми «Євро-2012», на суму 449 тисяч гривень.

Нагадаємо, на початку року правоохоронці Львівщини затримали доцента Львівського національного університету ім. Івана Франка під час отримання хабара. 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.