Новини

Кабмін

Кабмін пропонує звільняти фізосіб від податку на нерухомість

Кабмін пропонує звільняти фізосіб від податку на нерухомість

ukr.obozrevatel.com

Кабмін пропонує звільняти фізосіб від податку на нерухомість

П'ятниця, 19 квітня 2013, 17:50

Кабінет міністрів України пропонує у 2013 році з фізичних осіб не стягувати податок на нерухоме майно, яке відмінне від земельної ділянки, оскільки потрібен час на формування реєстру його платників.

Відповідна ініціатива є в урядовому законопроекті під номером 2405 "Про внесення змін до ст. 265 Податкового кодексу щодо об'єктів житлової нерухомості", яке доопрацьоване до другого читання.

Більшість членів парламентського комітету з питань митної та податкової політики на нинішньому засіданні рекомендували парламенту прийняти цей законопроект у другому читанні та в цілому з урахуванням низки поправок.

Згідно із законопроектом, податок на нерухомість за наявності у фізособи кількох видів житла (квартира, будинок) може розраховуватися виходячи з сумарної житлової площі цих об'єктів, при цьому передбачено зменшення бази оподаткування на 370 кв. м від цього показника. Така пільга надається один раз за кожен базовий податковий (звітний) період (рік). Згідно з чинними нормами, податок на нерухомість за наявності у фізособи кількох видів житла (квартира, будинок) розраховується окремо по кожному об'єкту.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.