Новини

Львівська міськрада

EuroLOT відкриває нові маршрути зі Львова до Польщі

EuroLOT відкриває нові маршрути зі Львова до Польщі

www.charliebravo.de

EuroLOT відкриває нові маршрути зі Львова до Польщі

П'ятниця, 11 травня 2012, 13:50

EuroLOT (Polska Regionalna Linia Lotnicza Eurolot) відкриє нові маршрути зі Львова до Кракова і Вроцлава. Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Перші рейси відбудуться вже 16 травня.

Рейси, що сполучатимуть з Краковом, будуть чотири рази на тиждень: щопонеділка, щосереди, щоп'ятниці і щонеділі. Літаки до Вроцлава літатимуть щосереди та щонеділі.

«Вже 16 травня о 12.30 до Львова прибуде літак з Кракова, а о 13.00 вилетить літак зі Львова до Вроцлава», – поінформувала Галина Винарчик, співробітник відділу маркетингу Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького.

Подорож зі Львова до Вроцлава займе трохи менше двох годин.

«Нові рейси зі Львова до Кракова і Вроцлава будуть з'єднувати найкрасивіші міста у тій частині Європи. Ми радіємо, що можемо запропонувати польським та українським туристам подорожування у комфортних умовах», – повідомив Маріуш Домбровський, Президент EuroLOT SA.

Польські лінії заохочують мандрівників привабливими цінами на квитки – найдешевший коштує 48 євро. Діти у віці до двох років літатимуть безкоштовно, а молоді люди до 18 років отримають знижки 50%. Перевізник не бере додаткову плату за багаж, кожен пасажир може привезти валізу вагою до 20 кг і 6-кілограмовий багаж ручної поклажі.

«Наші ціни не приховують додаткових витрат. Пропозиція Eurolot відрізняються від пропонованих дешевих ліній тим, що ми пропонуємо поєднання атракційних цін і подорожування в хорошому стилі», – наголосив Маріуш Домбровський.

В цьому сезоні лінії відкриють аж 15 нових напрямків, 12 з яких – за кордон, зокрема, до Німеччини, Італії та Хорватії.

У травні до флоту лінії долучили нові турбогвинтові Bombardiery Q400NextGen (Next Generation), найновіший пасажирський варіант, який пропонує канадський виробник.

«Покупка бомбардирів означає зовсім новий комфорт польоту. Це літаки швидкі, тихі і комфортні. Завдяки цій інвестиції, у нас найсучасніший флот в Європі», – зазначив Маріуш Домбровський.

EuroLOT – це одна з компаній, яка найбільш динамічно розвивається в Центральній Європі. Компанія була заснована в 1996 році, а роком пізніше відкрито перший постійний зв'язок між великими регіональними аеропортами в Польщі. Зараз перевізник виконує більше 27000 рейсів в рік, перевозячи близько одного мільйона пасажирів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.